Her får du mer informasjon om møtet i Ungdomsrådet den 21.04.2021, som saksliste, sakskart, protokoll og liste over frammøtte representanter.
 
Clear
     
 

Møte i Ungdomsrådet den 21.04.2021

Ungdomsrådet
21.04.2021   16:00 - 18:00
Utvalg:Ungdomsrådet
Dato:21.04.2021   16:00 - 18:00
Møtested:TEAMS
Status:Møtet er ferdig protokollert
Sakskart:Innkalling - Ungdomsrådet - 21.04.2021 (Hoveddokument)
Møteprotokoll:Protokoll - Ungdomsrådet - 21.04.2021 (Hoveddokument)

Saksliste

Fremmøte

Fremmøte
PolitikerMedlemstypeE-Post
Eivind Lervik TornliLedereivind.lervik.tornli@haugesund.kommune.no
Olai MelkevikMedlemolai.melkevik@haugesund.kommune.no
Jorunn S. NordstrømMedlemjsnord04@gmail.com
William Rong KoppangMedlemw.koppang05@gmail.com
Selma SkogøyMedlemskogoyselma@gmail.com
Lea Marie SandvikMedlemleamariesandvik15@icloud.com
Emma Strømsvold SpangbergMedlememma.s@haugnett.no
Lucas EllefsenMedlemlucas.ellefsen@gmail.com
Bergljot Apeland KvæstadMedlembergape.kva@gmail.com
Albert Gustavsen-MatreMedlemalbert_20_07@outlook.com
Ennie Maggy Cadette BaranyizigiyeMedlemennie.m@yahoo.com
Jan Norvald MathiassenMedlemjan-m-2003@hotmail.com
Linda Lyngstad HansenKULLH@haugesund.kommune.no
Trine Meling Stoklandtrine.meling.stokland@haugesund.kommune.no
Marthe SvantesvoldHK16736@haugesund.kommune.no
Håvard Borgø (Ikke møtt) Medlemhavborgo@gmail.com
Susanne Larssen (Ikke møtt) Medlemsusanne.larssen05@gmail.com
Andreas Døske (Ikke møtt) Medlemandreas.doske@haugesund.kommune.no
Alexandra Sund (Ikke møtt) Medlemalexandra.sund@haugesund.kommune.no
Sofie Mæland (Ikke møtt) Medlemsofie.maland@gmail.com
Yasmin Ibrahim (Ikke møtt) Medlemyasminibrahim865@gmail.com
Ørjan Karoliussen (Ikke møtt) Medlemorjan.k@icloud.com
Hannah H. Skjold (Ikke møtt) Medlemhannah.skjold@gmail.com
Henrik Sebastian Mikkelsen (Ikke møtt) Medlemhsmmikkelsen@gmail.com
Tatiana Galazka (Ikke møtt) Medlemtatiana.galazka@icloud.com
Jarle Falkenhaug (Ikke møtt) Medlemjarle.falkenhaug@hotmail.com
Melanie Serine Johnsen (Ikke møtt) Medlemmelanieserine@gmail.com
ACOS Innsyn levert av ACOS AS