Her får du mer informasjon om møtet i Ungdomsrådet den 25.08.2021, som saksliste, sakskart, protokoll og liste over frammøtte representanter.
 
Clear
     
 

Møte i Ungdomsrådet den 25.08.2021

Ungdomsrådet
25.08.2021 16:00 - 18:00
Utvalg:Ungdomsrådet
Dato:25.08.2021 16:00 - 18:00
Møtested:Bleikemyr bydelshus
Status:Møtet er ferdig protokollert
Sakskart:Innkalling - Ungdomsrådet - 25.08.2021 (Hoveddokument)
Møteprotokoll:Protokoll - Ungdomsrådet - 25.08.2021 (Hoveddokument)

Saksliste

Fremmøte

Fremmøte
PolitikerPartiMedlemstypeE-Post
Trine Meling StoklandSV-Sosialistisk VenstrepartiVaraordførertrine.meling.stokland@haugesund.kommune.no
Eivind Lervik TornliLedereivind.lervik.tornli@haugesund.kommune.no
William Rong KoppangNestlederw.koppang05@gmail.com
Olai MelkevikMedlemolai.melkevik@haugesund.kommune.no
Jorunn S. NordstrømMedlemjsnord04@gmail.com
Håvard BorgøMedlemhavborgo@gmail.com
Susanne LarssenMedlemsusanne.larssen05@gmail.com
Ennie Maggy Cadette BaranyizigiyeMedlemennie.m@yahoo.com
Emma Strømsvold SpangbergVaramedlememma.s@haugnett.no
Selma SkogøyVaramedlemskogoyselma@gmail.com
Linda Lyngstad HansenKULLH@haugesund.kommune.no
Lea Marie Sandvik (Ikke møtt) Medlemleamariesandvik15@icloud.com
Lucas Ellefsen (Ikke møtt) Medlemlucas.ellefsen@gmail.com
Bergljot Apeland Kvæstad (Ikke møtt) Medlembergape.kva@gmail.com
Jan Norvald Mathiassen (Ikke møtt) Medlemjan-m-2003@hotmail.com
Albert Gustavsen-Matre (Ikke møtt) Medlemalbert_20_07@outlook.com
Andreas Døske (Ikke møtt) Medlemandreas.doske@haugesund.kommune.no
Alexandra Sund (Ikke møtt) Medlemalexandra.sund@haugesund.kommune.no
Sofie Mæland (Ikke møtt) Medlemsofie.maland@gmail.com
Yasmin Ibrahim (Ikke møtt) Medlemyasminibrahim865@gmail.com
Ørjan Karoliussen (Ikke møtt) Medlemorjan.k@icloud.com
Hannah H. Skjold (Ikke møtt) Medlemhannah.skjold@gmail.com
Henrik Sebastian Mikkelsen (Ikke møtt) Medlemhsmmikkelsen@gmail.com
Tatiana Galazka (Ikke møtt) Medlemtatiana.galazka@icloud.com
Jarle Falkenhaug (Ikke møtt) Medlemjarle.falkenhaug@hotmail.com
Melanie Serine Johnsen (Ikke møtt) Medlemmelanieserine@gmail.com
ACOS Innsyn levert av ACOS AS