Her får du mer informasjon om møtet i Ungdomsrådet den 20.10.2021, som saksliste, sakskart, protokoll og liste over frammøtte representanter.
 
Clear
     
 

Møte i Ungdomsrådet den 20.10.2021

Ungdomsrådet
20.10.2021   14:00 - 16:00
Utvalg:Ungdomsrådet
Dato:20.10.2021   14:00 - 16:00
Møtested:AVLYST
Status:Møtet er under planlegging

Saksliste

    Det er ikke registrert noen saksfremlegg til dette møtet

Fremmøte

Fremmøte
PolitikerMedlemstypeE-Post
Olai MelkevikMedlemolai.melkevik@haugesund.kommune.no
William Rong KoppangMedlemw.koppang05@gmail.com
Håvard BorgøMedlemhavborgo@gmail.com
Bergljot Apeland KvæstadMedlembergape.kva@gmail.com
Ennie Maggy Cadette BaranyizigiyeMedlemennie.m@yahoo.com
Albert Gustavsen-MatreMedlemalbert_20_07@outlook.com
Andreas Døske (Ikke møtt) Medlemandreas.doske@haugesund.kommune.no
Alexandra Sund (Ikke møtt) Medlemalexandra.sund@haugesund.kommune.no
Sofie Mæland (Ikke møtt) Medlemsofie.maland@gmail.com
Yasmin Ibrahim (Ikke møtt) Medlemyasminibrahim865@gmail.com
Ørjan Karoliussen (Ikke møtt) Medlemorjan.k@icloud.com
Hannah H. Skjold (Ikke møtt) Medlemhannah.skjold@gmail.com
Henrik Sebastian Mikkelsen (Ikke møtt) Medlemhsmmikkelsen@gmail.com
Tatiana Galazka (Ikke møtt) Medlemtatiana.galazka@icloud.com
Jarle Falkenhaug (Ikke møtt) Medlemjarle.falkenhaug@hotmail.com
Melanie Serine Johnsen (Ikke møtt) Medlemmelanieserine@gmail.com
Jorunn S. Nordstrøm (Ikke møtt) Medlemjsnord04@gmail.com
Selma Skogøy (Ikke møtt) Medlemskogoyselma@gmail.com
Lea Marie Sandvik (Ikke møtt) Medlemleamariesandvik15@icloud.com
Emma Strømsvold Spangberg (Ikke møtt) Medlememma.s@haugnett.no
Lucas Ellefsen (Ikke møtt) Medlemlucas.ellefsen@gmail.com
Susanne Larssen (Ikke møtt) Medlemsusanne.larssen05@gmail.com
Jan Norvald Mathiassen (Ikke møtt) Medlemjan-m-2003@hotmail.com
ACOS Innsyn levert av ACOS AS